SWIM 2024

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z pracą trenera czułem ogromną potrzebę pomocy od kogoś kto wie, kogoś doświadczonego kto mi pomoże i powie jak tworzyć trening i układać zadania treningowe.

Oczywiście pierwsze były książki , ale przebicie się przez kolejne rozdziały tabel, wykresów, propozycji periodyzacji, ilości milimoli kwasu mlekowego i rodzajów BPS-u można porównać do wrzucenia 8 – letniego dziecka które umie pływać kraulem i grzbietem na trening grupy juniorów w SMS-ie.

Jedno stało się pewne- nie ma skutecznych i cyklicznych form szkolenia i nauki dla trenerów pracujących z dziećmi i juniorami , a wiedzy trzeba szukać u doświadczonych trenerów.

Miałem to szczęście że spotkałem ludzi którzy nie ukrywali swego warsztatu trenerskiego i chętnie dzielili się wiedzą.

Dziś, dzięki programowi szkoleniowemu „Swim 2024” każdy z trenerów, instruktorów  i pasjonatów pływania będzie miał dostęp do wiedzy i doświadczenia  trenerów, którzy  konsekwentnie wprowadzili w swojej pracy system który przyniósł  wysokie wyniki sportowe.

Szkolenia te mają formę zarówno udostępniania i prezentacji wiedzy, jak i – a może przede wszystkim – dyskusji i aktywnego udziału wszystkich uczestników szkolenia.

Tu nikt nie usłyszy : „ no jak to, to tego  Pani/Pan nie wie?” . Każde pytanie , dotyczące najprostszych nawet elementów treningu  będzie ważnym tematem w dyskusji .I jeszcze raz podkreślam- zajęcia przede wszystkim  dotyczyć będą technologii treningu w pracy z zawodnikami  w  szkole  podstawowej oraz  gimnazjum.

Pierwsze szkolenie 17 i 18 marca w Warszawie

O wszystkich szczegółach  będziemy informować na „Swimportalu”

Wypowiedz się:

KlubbenFit

O autorze

Powiązane wpisy

Shares
Share This