Barzycka

Kolacja z Mistrzami!

Moi drodzy!

W całym tym zamieszaniu musimy powiedzieć jedno! Aby trenować pływanie trzeba to kochać! Dlatego apeluję do wszystkich miłośników pływania: pokażmy jaka siła drzemie w polskim pływaniu! Udostępniajcie ten post i sami pokażcie jak bardzo kochacie to co robicie bez względu czy wspomniany wczoraj hajs jest czy go nie ma. Wrzucać fotki z basenu z (hasztag) ‪#‎kochamplywac!

 

Otrzymałam wczoraj mnóstwo wiadomości i telefonów w związku z ‪#‎plynpohajs! Okazuje się że jest więcej osób prywatnych oraz firm które z chęcią wspomogą polskie pływanie! Dlatego wpadłam na pomysł, że fajnie by było gdyby medaliści najbliższych Mistrzostw Polski w Lublinie otrzymali nagrody!

Organizatorzy mistrzostw dali mi zielone światło. Dlatego każdej firmie zainteresowanej sponsorowaniem zawodów przedstawię korzyści i możliwości promowania się podczas imprezy, a osoby prywatne zaproszę na kolacje podczas mistrzostw w Lublinie w towarzystwie najlepszych polskich pływaków.

Dlatego jeszcze raz proszę Was o udostępnianie #kochamplywac. Skoro dwa posty wywołały taka burzę trzeba iść za ciosem! Pokażmy, że w pływanie warto inwestować i mamy siłę nie tylko w wodzie, ale i w social media! Pokażmy, że pływanie to więcej niż sport!!!

A gdyby się udało? Tego jeszcze nie było, zawodnicy sami znaleźli sponsorów na mistrzostwa Polski!

Ja bardzo #kochamplywac!

Pozdrawiam Paulina Barzycka

Wypowiedz się:

O autorze

Powiązane wpisy

Shares
Share This