AniaSonia
  1. edycja „Trenuj z Mistrzami” już 29 listopada w Warszawie.

Po udanym evencie Trenuj z Mistrzami z Pawłem Korzeniowskim, inaugurującym nowy pływacki sezon Academy of HASTEN wraca ze sprawdzoną formułą warsztatów szkoleniowych „Trenuj z Mistrzami”.

Kolejna, już 6.  edycja odbędzie się już 29 listopada w Centrum Rekreacyjno – Sportowym przy Lindego 20 w Warszawie. Jej gościem po raz drugi będzie Ania Dowgiert– Olimpijka, wielokrotna Mistrzyni Polski jedna z najlepszych polskich pływaczek, przygotowująca się obecnie do Igrzysk w Rio. Tematyką zajęć w wodzie tym razem będzie kraul sprinterski, a oprócz zajęć w wodzie czekają nas oczywiście ćwiczenia ogólnorozwojowe prowadzone przez trenerkę motoryczną Sonię Bochyńską oraz wykład dietetyczny przygotowany przez specjalistę i także byłego pływaka – Mateusza Gawełczyka.

Warsztaty pływackie „Trenuj z mistrzami”, to cykl szkoleń sportowych dla zainteresowanych tematyką nauki i doskonalenia pływania. Spotkania mają umożliwić poznanie technik poszczególnych stylów pływackich, naukę teorii i praktyki w wodzie oraz na lądzie.

Prawdziwą gratką jest nowość – warsztaty, których cykl przewidziany był tylko dla dzieci, cieszył się tak dużym zainteresowaniem trenerów, zawodników i opiekunów, że postanowiono rozszerzyć ich edycje o warsztaty również  dla DOROSŁYCH.

Konsultacje pływacko – lądowe skierowane są nie tylko dla zawodowców, ale też i amatorów, pasjonatów pływania czy triathlonu.

Spotkanie zwieńczą pamiątkowe zdjęcia z Mistrzami, rozdanie czepków oraz certyfikatów uczestnictwa.

Dlaczego Hasten wystąpiło z takim projektem? Jak mówi, ich celem jest edukacja poprzez wiedzę i praktykę,  nauka sportowej rywalizacji, dawanie motywacji oraz pozytywnej energii.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie: www.trenujzmistrzami.com

oraz na FB, na stronie wydarzeń:

Konsultacje dla dorosłych

Warsztaty dla dzieci

 

Wypowiedz się:

O autorze

Powiązane wpisy

Shares
Share This