Nasz zespół

Nasz zespół

Mariusz Wędrychowicz

Mariusz Wędrychowicz

Pracuje w pływaniu od 1985r. Zawodnicy Mariusza Wędrychowicza zdobyli około 500 medali Mistrzostw Polski różnych kategorii wiekowych, w tym ponad 100 seniorskich. W swoim dorobku ma także medale Mistrzostw Europy Seniorów: złoty i dwa srebrne. Uczestniczył jako trener w Mistrzostwach Świata w Barcelonie i Montrealu, a także w Mistrzostwach Europy Seniorów w Dublinie, Trieście i Wiedniu.

 


Bartosz Stanecki

Bartosz Stanecki

Bartosz Stanecki jest trenerem pływania w Starachowickim Klubie Pływackim Barakuda. Zajmuje się pływaniem sportowym i indywidualnym treningiem techniki . Jest pomysłodawcą i twórcą systemu szkoleń dla zawodników „Klinika kraula” i szkoleń dla trenerów „ Akademia trenerów pływania”. Autor filmów szkoleniowych o technice pływania z cyklu „ Nowoczesny kraul sportowy” wydanych przez Klinikę kraula, a także współautorem filmu z ćwiczeniami dla podręcznika „Ogólnopolski program nauczania pływania” wydanego przez firmę AKNET na zlecenie Polskiego Związku Pływackiego i Ministerstwa Sportu. Od lat pracuje nad techniką z czołowymi zawodnikami w kraju. Z „Barakudą” osiąga sukcesy zdobywając medale mistrzostw Polski i zajmując miejsca w czołówce krajowej drużynowo z młodszymi rocznikami. Nad techniką pracował/pracuje między innymi z zawodnikami: Anna Dowgiert, Jan Hołub, Kacper Klich, Donata Kilijańska, Oskar Krupecki, Maja Zawiszewska, Zuzanna Kit i wielu innych.

 


Anna Czarnacka

Anna Czarnacka

Anna Czarnacka, była zawodniczka nieistniejącego już klubu MKS MDK Warszawa, pasjonatka pływania. Dzisiaj jako lider zespołu zajmuje się realizacją projektów na zlecenie firm z rynku austriackiego, niemieckiego i szwajcarskiego. Jej pasją są podróże, które masowo organizuje nie tylko dla siebie, ale również przyjaciół i znajomych.

Marzy o tym, aby połączyć swoje dwie największe pasje i zasiąść na trybunach Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Shares
Share This