Konradowi Czerniakowi zabrakło 0,07 sek do szczęścia – finału. Już w eliminacjach odpadli nasi sprinterzy, Filip Wypych i Paweł Juraszek. Nie powiodło się też Ali Tchórz na 200 grzb.
Po kilku dniach startów w Rio wielu czuje zawód. Trenerów, zawodników, kibiców. Padają czasem nawet bardzo „mocne” słowa. Emocje są bardzo silne. Pływanie to nasza pasja, czasem całe życie. Po Igrzyskach przyjdzie czas na analizy, wnioski. Teraz kibicujemy do końca, trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!

Mateusz Sawrymowicz na wiele nie liczy, ale obiecuje walkę. Może uda się złamać 15:00? Wojciech Wojdak jak zwykle da z siebie wszystko. Dziewczyny marzą o olimpijskim finale. Będzie to wymagało dużych życiówek, rekordów Polski. Życzymy im tego.

Siódmego dnia olimpijskich zawodów zobaczymy:

 

  1. 50 dow K, 12 serii, godzina 18:02 ( Aleksandra Urbańczyk – seria 9 tor 5; Anna Dowgiert – seria 8 tor 5)
  2. 1500 dow M, 6 serii, godzina 18:40 ( Mateusz Sawrymowicz – seria 3 tor 6; Wojciech Wojdak – seria 4 tor 6)
  3. Sztafeta 4×100 zm K, 2 serie, godzina 20:30
  4. sztafeta 4×100 zm M, 2 serie, godzina 20:48 ( nasz zespół płynie w serii 1 na torze 6)

 

Dokładną rozpiskę konkurencji znajdziecie tutaj… Po kliknięciu na serii zobaczymy kto w niej płynie. Na podanej stronie znajdziecie także rekordy świata i rekordy olimpijskie. A po zakończeniu wyścigu także rezultaty. Czas rozpoczęcia konkurencji podany jest wg czasu obowiązującego w Polsce. 

Przydatne linki:

  • Rio 2016 – niezbędnik kibica, tutaj…
  • Reprezentacja na Rio, podstawowe informacje o naszych zawodnikach, tutaj…

 

Wypowiedz się:

O autorze

Powiązane wpisy

Shares
Share This