warsztaty

Swimportal objął patronatem medialnym ciekawe wydarzenie. 14 lipca 2016 roku rozpocznie się cykl warsztatów i innego typu szkoleń przeznaczonych dla triathlonistów i pływaków open water, „Pływanie w triatlonie”. Jest to odpowiedz na zapotrzebowanie środowiska masterów i „age grouperów”, zwłaszcza tych, którzy trenują sami, bądź w grupach w ograniczonym zakresie. Coraz większa rzesza miłośników pływania w wodach otwartych zaczyna zauważać, że aby pływać skutecznie, trzeba po prostu nauczyć się pływać:) Wbrew lansowanej czasem opinii, że triathlonista pływać umieć nie musi:). Efekt poddania się takiej opinii, jest taki, że po wyjściu z wody, nawet podczas triathlonowego sprintu, zawodnik jest tak zmęczony, tak „zakwaszony”, że nie może skutecznie kontynuować wyścigu. A przecież nauczyć się podstaw pływania nie jest wcale tak trudno. Należy tylko zwrócić się do fachowców!

swimshop.pl

Zapraszamy więc na warsztaty cyklu „Pływanie w Triatlonie”!

Szkolenie przeznaczone jest dla początkujących, średniozaawansowanych oraz wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pływackie. Zajęcia są elitarne, przeprowadzone zostaną w małych grupach. Więc podstawowa umiejętność pływania wystarczy aby w nich uczestniczyć. Podczas warsztatów przekażemy wiedzę i umiejętności pozwalające pływać efektywniej, unikać błędów. Zapoznamy uczestników z podstawami zasadami treningu pływackiego pod kątem przygotowań do pływania na wodach otwartych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki triathlonu. Będzie można zasięgnąć indywidualnej porady, nawiązać dłuższą współpracę. Zajęcia odbędą się w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na najnowszym, warszawskim obiekcie.

Zajęcia prowadzi Mariusz Wędrychowicz, którego wychowankowie zdobyli 500 medali Mistrzostw Polski, a także medale Mistrzostw Europy ze złotem włącznie ( http://artswim.pl  ), wraz z Robertem Jancikiem, doświadczonym trenerem pływania i freedivingu (http://jancik.pl  ).

zoggs

Warsztaty odbędą się 14 lipca 2016 roku

Program:

  • 18.15 weryfikacja uczestników, hol pływalni
  • 18.30-19.15 wykład na sali audiowizualnej ( podstawy efektywnego pływania, najczęstsze błędy i jak ich uniknąć)
  • 19.30-21 zajęcia na pływalni 50 metrowej ( przekładamy wiedzę zdobytą na Sali wykładowej na konkretne umiejętności)

Koszt Warsztatów 150 PLN

Rejestracja przez formularz na stronie http://jancik.pl/

Telefon kontaktowy: Robert Jancik 606 926 117
W razie potrzeby, pytań i wątpliwości, proszę pisać na adres mariusz@artswim.pl

 

Partnerami tego doniosłego wydarzenia są:

   Przed warsztatami warto poczytać:

Obejrzyjcie fotki z poprzednich warsztatów „Pływanie w triathlonie” prowadzonych przez Mariusza Wędrychowicza:

 

Adres Centrum:

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne

Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Księcia Trojdena 2C
02-109 Warszawa

Wypowiedz się:

O autorze

Powiązane wpisy

Shares
Share This