Prof. Jan Olbrecht poprowadzi VII edycje szkoleń „SWIM 2024”

12 i 13 października trenerzy, instruktorzy oraz wszyscy interesujący się współczesną technologią treningu pływackiego będą mieli okazję uczestniczyć w VII edycji szkoleń „SWIM 2024” gdzie 4 wykłady poprowadzi prof. Jan Olbrecht.

Cały program szkoleń SWIM 2024 opierał się od początku na jego założeniach i po wielu miesiącach starań profesor Olbrecht osobiście przedstawi swoją koncepcję treningu pływackiego.

Większości ludzi związanych z pływaniem sportowym sylwetki prof. Olbrechta nie trzeba przedstawiać, można zaznaczyć że jest on obecnie uważany na najwybitniejszego fizjologa pływania, który zmienił i rozwinął technologię oraz jakość pracy na treningach pływackich .

Tylko na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro pływacy trenowani w programie Olbrechta zdobyli 18 medali olimpijskich, oraz 46 razy płynęli w finale .

Olbrecht poprowadzi 4 wykłady ( 2 w sobotę i 2 w niedzielę ) a zagadnienia będą obejmowały :

  1. Trening pojemności tlenowej i beztlenowej – chrakterystyka , zadania, monitoring.
  2. Trening mocy tlenowej i beztlenowej – charakterystyka, zadania, monitoring.
  3. Trening szybkości
  4. Konstruowanie efektywnego programu treningowego na każdym etapie szkolenia.

Tłumaczem wykładów na język polski będzie Jacek Kasperek.

Prócz profesora Olbrechta będziemy mogli usłyszeć Alicję Tchórz w prezentacji :

” Budowanie pozytywnego wizerunku klubu sportowego w mediach oraz pozyskiwanie zewnętrznego finansowania na działania statutowe”

Oraz Bartosza Kizierowskiego, Łukasza Drynkowskiego i Bartosza Staneckiego którzy zaprezentują strukturę, program i zasady działania Ośrodka Rozwoju Pływania który rozpoczyna działalność od nowego roku .

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, w Mazowieckim Centrum Kultury Medialnej w budynku kina „Elektronik” przy ul. Generała Zajączka 7.

Godziny wszystkich wykładów :

Sobota : 13.00-18.00

Niedziela: 9.30-14.30

Jeżeli chcesz zapisać się na konferencje możesz to zrobić Tutaj .

Cena :250 zł

Wypowiedz się:

O autorze

Powiązane wpisy

Shares
Share This