Konferencja

Jednym z prelegentów Konstancin Swim Logic Conference będzie dobrze znana czytelnikom swimportal.pl Joanna Budzis. Przypomnijmy:

Joanna jest absolwentką wydziału psychologii i wydziału biznesu University of Pittsburgh, USA. Założycielka STREAMLINE Leadership Academy (academystreamline@gmail.com;
www.facebook.com/academystreamline)
, zajmującej się edukacją młodych sportowców
w zakresie treningu mentalnego i przywództwa. Organizuje szkolenia dla zawodników, trenerów oraz rodziców związanych z pływaniem i tańcem towarzyskim. Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, medalistka mistrzostw Europy, mistrzyni i rekordzistka Polski. Stypendystka i zawodniczka I Dywizji Amerykańskiej Ligii Akademickie NCAA. Kapitan uczelnianej drużyny pływackiej PITT.

W Konstancinie poprowadzi zajęcia pod nazwą „pozytywny feedback w kontekscie tworzenia klimatu motywacyjnego i budowania spójnej drużyny”. Joanna zaprasza w niedzielę, na godzinę 9.

Przypomnijmy sobie cykl znakomitych felietonów, jakie Joanna Budzis napisała dla swimportal.pl:

Przeczytajcie również info o Prefesorze Zbigniewie Trzaskomie, którey także jest prelegentem Multidyscyplinarnej Konferencji Szkoleniowej dla Trenerów i Instruktorów Pływania:

Oficjalna witryna Konferencji: http://www.ikskonstancin.com.pl/

Zapraszamy!

Wypowiedz się:

O autorze

Powiązane wpisy

Shares
Share This