warsztaty

Rozpoczynamy nowy, sportowy, sezon. Dla osób pływających na pływalni, wodach otwartych czy w triatlonie, jesień i zima to świetny czas na zbudowanie fundamentów przyszłego sukcesu. Czy to ma być mistrzostwo świata, czy rekord życiowy czy wreszcie satysfakcja z realizacji wyznaczonego sobie celu. W tym ciekawym okresie internet jest przeciążony od poszukiwań rozwiązań, zadawania pytań czy wreszcie rozmaitych porad. Dla Was właśnie, pod patronatem medialnym swimportal.pl, ze wsparciem marki ZOGGS i SwimShop Warszawa, organizujemy Warsztaty Pływackie.
Działamy nie tylko w oparciu o dobre chęci, ale i o olbrzymie doświadczenie i wiedzę udowodnioną wynikami prowadzonych zawodników. 500 medali Mistrzostw Polski, także Open Water, medale Mistrzostw Europy, to najlepsza nasza wizytówka. Nie eksperymentujemy na Was – przekazujemy konkretną wiedzę i umiejętności.
Podczas wykładu poprzedzającego zajęcia w wodzie, dowiecie się jak zaplanować swój pływacki rozwój, jak kontrolować proces treningowy, jak łączyć w łańcuch poszczególne jednostki treningowe. Poprawna technika, proste i praktyczne metody i umiejętności unikania błędów to istotny akcent naszych zajęć. Dowiecie się też jak i gdzie można zdobywać wiedzę i umiejętności, skąd „brać” treningi do samodzielnej pracy, gdzie konsultować i doskonalić swoją technikę. Parę zdań o @endlesspoolwarszawa, super nowoczesnym, unikalnym systemie treningowym, stosowanym przez najlepszych na świecie, a dostępnym dla wszystkich, pokaże Wam szerokie perspektywy dalszego rozwoju.
Ważne – nie podkupujemy zawodników, nie zabieramy ich! Etyka zawodowa to nasz priorytet! W oparciu o wiedzę i doświadczenie stajemy się inspiracją do dalszego treningu, pokazujemy sprawdzone drogi i metody.
Informacje o Warsztatach, co, kiedy, gdzie i jak znajdziecie tutaj…

Widzimy się 1 pazdziernika, o 10, na pływalni WUM, na Trojdena!

  Przed warsztatami warto poczytać:

Obejrzyjcie fotki z poprzednich warsztatów „Pływanie w triathlonie” prowadzonych przez Mariusza Wędrychowicza:

 Warsztaty odbędą się 1 pazdziernika 2016 od godz 10 w

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne

Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Księcia Trojdena 2C
02-109 Warszawa

 

Więcej informacji, program, zapisy, szczegóły na @warsztatyplywackie tutaj…

 

 

 

Wypowiedz się:

O autorze

Powiązane wpisy

Shares
Share This